TJ Sokol Sedlec ve spolupráci s obcí Sedlec pořádá 2. ročník maškarního diskoplesu Sedlecký Hadrák, který se bude konat 24. února 2018 od 19.30 v kinosále obce Sedlec.

K poslechu a tanci zahraje skupina Denwer z Mikulova. K pití bude možné zakoupit široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, k jídlu občerstvení ve formě teplých i studených pokrmů.

Velká a malá tombola samozřejmostí! Pro malou tombolu máme připraveno desítky zajímavých cen, ve velké tombole, pět cen.

• iPhone SE
  • PlayStation 4
  • Tablet Lenovo
  • Mikrovlnná trouba
  • ETA Tambo - sendvičovač, vaflovač, gril

Vstup v neformálním oblečení, nevyžadujeme společenský oděv. Vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 150 Kč. Rezervujte u Pavla Michlíka

Vstupenky lze vyzvednout nebo zakoupit hotově každou středu a pátek od 17.30 do 18.00, a každou neděli od 13.30 do 14.00 v klubovně TJ Sokol Sedlec, sportovní areál v Sedleci.