Zahájení letní přípravy se koná ve středu 13. července 2016 v 18.00 na fotbalovém hřišti v Sedleci. Všichni hráči, kteří jsou registrováni a mají nyní či v budoucnu zájem hrát za Sedlec jsou zváni.

Příprava mužstva začne 13. července 2016 a skončí 26. srpna 2016. Bude probíhat každou středu, pátek a neděli od 18.00. Podzímní část soutěže začíná pro Sedlec prvním mistrovským zápasem s Pohořelicemi a to v neděli 28. srpna 2016.

S harmonogramem letní přípravy vás seznámí trenér Stanislav Koryčánek ml. V druhém týdnu přípravy je naplánován přátelský zápas s mužstvem B ze Schrattenberga. Týden před zahájením sezóny proběhne přátelské utkání s mužstvem z Dolních Věstonic. Doporučujeme sledovat rozpis zápasů, budou sjednávána další přátelská utkání.

Během letní přípravy bude evidována účast hráčů na trénincích a přátelských zápasech. Hráči, kteří splní tyto podmínky

• poctivý přístup k přípravě i zápasům,
  • 0 neomluvených účastí,
  • max. 25 % omluvených účastí,
  • odehrán alespoň 1 přátelský zápas,
  • obdrží od klubu příspěvek ve výši 1 000 Kč na nákup fotbalového vybavení.

Účast na tréninku lze omluvit e-mailem minimálně den předem na tj@sokolsedlec.cz, nebo telefonicky minimálně hodinu před tréninkem u trenéra 722 965 630 nebo u tajemníka 724 757 901. Omlouvá se pouze nemoc/zranění, nečekané události nebo zaměstnání (u směnných provozů ideálně doložit rozpisem služeb).